ECO-TERM w nowym kolorze telegray – RAL 7047!

ECO-TERM w nowym kolorze telegray – RAL 7047!

Uwzględniając potrzeby klientów, wprowadzamy na rynek nowy kolor profili montażowych ECO-TERM – RAL 7047. Ruch ten stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku i jest odpowiedzią na realizowane inwestycje.  

 

Zarówno inwestorzy, jak i firmy montażowe docenią z pewnością nowy kolor profilu ECO-TERM. Kolor RAL 7047, zwany również „telegray”, dostępny jest we wszystkich trzech rodzajach profili ECO-TERM: z twardym rdzeniem, z rdzeniem PVC oraz z XPS. To oznacza, że profile z naszej oferty można jeszcze lepiej dopasować do zakupionej stolarki otworowej, projektu oraz preferowanego stylu.

ECO-TERM oferuje nie tylko szerszy wybór kolorów, ale także gwarancję najwyższej jakości. Profil ten zapewnia doskonałą izolację cieplną i akustyczną, a także szczelność i trwałość.

Co ważne, dzięki posiadaniu własnej linii produkcyjnej, firma gwarantuje terminowość dostaw, co jest niezwykle istotne dla zadowolenia klientów.

W ofercie NIDA dostępnych jest ponad 10 000 modeli profili ECO-TERM, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem do niemalże wszystkich systemów okiennych oraz większości progów aluminiowych oraz HS.

Nowy kolor RAL 7047 to krok w stronę jeszcze większej estetyki oraz innowacyjności. Decydując się na ECO-TERM wybieramy rozwiązanie, które spełnia najwyższe standardy jakości i troski o środowisko.


Masz pytania? Zadzwoń