ECO-TERM w nowej opcji montażowej – z usytuowaniem centralnym nielicującym!

ECO-TERM w nowej opcji montażowej – z usytuowaniem centralnym nielicującym!

Dla profili ECO-TERM jest już dostępna nowa opcja montażowa! Umożliwia ona usytuowanie centralne – nielicujące. Jest to odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku i potrzeby realizowanych inwestycji. Nasze najnowsze rozwiązanie pozwala na montaż profili ECO-TERM w sposób jeszcze bardziej wszechstronny i elastyczny.

Montaż w formie usytuowania centralnego nielicującego umożliwia precyzyjne umieszczenie profili ECO-TERM w centrum otworu okiennego lub drzwiowego, a także pod parapet. Dzięki temu te rozwiązania nie tylko estetycznie prezentują się na każdym etapie montażu, ale także zapewniają idealną równowagę i stabilność konstrukcji.

Opcja usytuowania centralnego nielicującego jest dostępna we wszystkich trzech rodzajach profili ECO-TERM – z twardym rdzeniem, z rdzeniem PVC oraz z XPS. Oznacza to, że można ją zastosować w szerokim spektrum projektów, bez względu na rodzaj wybranych profili, jak również pod parapet.

Warto pamiętać, że najważniejszą dla nas kwestią jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o terminowe dostawy profili ECO-TERM w nowej opcji montażowej, by każdy projekt mógł przebiegać sprawnie i bez opóźnień.

Wybierając opcję usytuowania centralnego nielicującego wybieramy innowacyjne rozwiązanie, które spełnia najwyższe standardy jakości i troski o środowisko. To także krok w stronę jeszcze większej estetyki oraz większej elastyczności montażu.


Masz pytania? Zadzwoń