Nowość ECO-TERM do szybkiego i łatwego montażu

Nowość ECO-TERM do szybkiego i łatwego montażu

W naszej ofercie pojawiła się kolejna nowość – ECO-TERM z twardym rdzeniem z PU i progiem aluminiowym. Rdzeń, wykonany z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości, zapewnia niezwykłą trwałość i stabilność całej konstrukcji. Jest on również doskonałym izolatorem termicznym i akustycznym. Z kolei dzięki zastosowaniu progu aluminiowego, nowy ECO-TERM idealnie łączy stolarkę z podłożem i zapewnia wysoką szczelność między nimi. Warto wspomnieć, że progi aluminiowe są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, co czyni je idealnymi do stosowania w miejscach o wysokim natężeniu ruchu.
Profile montażowe z twardym rdzeniem z PU i progiem aluminiowym są również łatwe w montażu i pozwalają na szybkie i skuteczne przymocowanie stolarki do ściany.

ECO-TERM jest innowacyjnym rozwiązaniem opracowanym przez firmę NIDA Extrusion. Jest przeznaczony do ciepłego montażu stolarki otworowej, a ze względu na bardzo dobre parametry może być stosowany również w budownictwie pasywnym. Zastosowanie profilu montażowego ECO-TERM daje gwarancję stabilnego posadowienia i właściwego rozłożenia ciężaru nawet wielkogabarytowych konstrukcji.

 

Ciepły montaż okien - ECO TERM
Ciepły montaż okien – ECO TERM

Masz pytania? Zadzwoń