Jak wyglądał 2023 rok w Nida?

Jak wyglądał 2023 rok w Nida?

Rok 2023 był dla firmy Nida sp. z o.o. okresem dynamicznego rozwoju. Każdy miesiąc przynosił nowe, innowacyjne rozwiązania, które wzbogacały ofertę firmy. Dzięki temu asortyment stał się jeszcze bardziej konkurencyjny, elastycznie dopasowany do zmieniających się potrzeb klientów i rynku.

2023 rok rozpoczęliśmy wprowadzeniem w styczniu Termoparapetu-ECO z nowymi listwami piątej generacji. To niezwykle łatwe w montażu rozwiązanie dedykowane systemom Veka, Gealan, Salamader, Schüco, Profine i Deco, przeznaczone do docieplenia przestrzeni podokiennej. Innowacyjność tego produktu opiera się na skomplikowanej konstrukcji, wykorzystującej polistyren ekstrudowany (XPS) o zamkniętej strukturze komórkowej oraz wysokiej jakości PVC.

W lutym dostosowaliśmy nasz system ECO-TERM do nowego rozwiązania firmy Aluplast – systemu okiennego Energeto® NEO. Wprowadziliśmy także różne warianty, umożliwiając klientom wybór produktu najlepiej spełniającego ich potrzeby, zarówno pod względem szerokości, jak i możliwości montażu parapetu zewnętrznego.

Marzec przyniósł nową funkcjonalność – możliwość usytuowania podwaliny centralnie pośrodku ościeżnicy. To zupełnie nowe podejście, otwierające nowe perspektywy montażowe dla naszych klientów.

Kolejne miesiące przyniosły następne nowości – ECO-TERM z twardym rdzeniem z PU i profile montażowe ECO-TERM z rdzeniem PVC. Każde z tych rozwiązań miało na celu nie tylko ułatwienie montażu, ale przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości oraz doskonałej szczelności.

W sierpniu poszerzyliśmy naszą ofertę o ciepłe parapety w różnorodnych wariantach, umożliwiając jeszcze lepsze dostosowanie do różnych typów budynków i preferencji użytkowników. Natomiast we wrześniu wprowadziliśmy nowy kolor profili montażowych ECO-TERM – RAL 7047, odpowiadając tym samym na rosnące oczekiwania rynku.

Październik przyniósł nową opcję montażową dla profili ECO-TERM, umożliwiając centralne, nielicujące usytuowanie. Listopad natomiast to czas innowacyjnego rozwiązania – podwaliny ECO-TERM pod HS z twardym rdzeniem PUR, co umożliwia łatwy i stabilny montaż ECO-TERM do progów HS.

Patrząc w przyszłość, już teraz zapowiadamy wiele nowości na rok 2024. Pozostajemy otwarci na potrzeby klientów, dążąc do ciągłego doskonalenia i dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Śledźcie naszą stronę oraz aktualności, ponieważ już teraz zapowiadamy kolejny rok pełen innowacji i nowych możliwości.


Masz pytania? Zadzwoń