Nowy rok – nowe rozwiązania i możliwości!

Nowy rok – nowe rozwiązania i możliwości!

Już niebawem na rynku pojawi się nasza kolejna nowość – Termoparapet-ECO z nowymi listwami piątej generacji. Jest on dedykowany pod systemy Veka, Gealan, Salamader, Schüco, Profine i Deco. To wyjątkowo łatwe w montażu rozwiązanie, przeznaczone do docieplenia przestrzeni podokiennej i podparcia zarówno parapetów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Innowacyjność Termoparapet-ECO opiera się na konstrukcji składającej się z polistyrenu ekstrudowanego – XPS o zamknięto komórkowej strukturze oraz wysokiej jakości PVC. Dzięki temu nasze rozwiązanie posiada nośność nawet do 869,5 kg/100 mm (8,53/100 mm), gwarantując stabilnie usadowione okna oraz idący za tym spokój domowników na lata.
Termoparapet-ECO to także doskonała izolacja termiczna – współczynnik przenikania ciepła wynosi U=0,12 W/m2-K, a konstrukcja rozwiązania eliminuje występowanie mostków termicznych, wykazując odporność na wilgoć, wodę i przedmuchy. Z tego względu Termoparapet-ECO jest idealny dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, będąc polecanym także do termomodernizacji starszych budynków.
Ciepły montaż Parapet

Masz pytania? Zadzwoń