Nowość na horyzoncie!

Nowość na horyzoncie!

Silna konkurencja w branży stolarki okiennej sprawia, że najlepsi producenci nieustanie pracują nad coraz to nowszymi i bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami, wyróżniającymi ich na tle pozostałych uczestników rynku. My również podążamy za potrzebami producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki – oferując kolejną nowość. W najbliższej przyszłości wprowadzamy nasze najnowsze rozwiązanie – ECO-TERM ze wzmocnieniem PVC.

ECO-TERM to rozwiązanie gwarantujące wielowarstwową konstrukcję, która składa się z dwóch zewnętrznych profili – twardego PVC oraz wewnętrznej warstwy, wykonanej z polistyrenu ekstrudowanego o wysokich właściwościach izolacyjnych. Dodatkowo profil posiada podwójną uszczelkę wykonaną ze zmiękczonego polichlorku winylu po obu stronach profilu.

Nowa wersja ECO-TERM ze wzmocnieniem PVC wyróżnia się usytuowaniem, które podczas montażu umożliwia przytwierdzenie rozwiązania wkrętem do wzmocnienia w ościeżnicy.

Dodatkowo, nowy ECO-TERM umożliwia szybki montaż bez kleju w każdych warunkach pogodowych oraz solidne połączenie z ościeżnicą.


Masz pytania? Zadzwoń