Nowość! Profile montażowe ECO-TERM z twardym rdzeniem

Nowość! Profile montażowe ECO-TERM z twardym rdzeniem

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną, nową pozycję w naszej ofercie – profile montażowe ECO-TERM z twardym rdzeniem. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które sprawdza się przy montażu progu aluminiowego, ram okiennych oraz skrzynek roletowych.

 

ECO-TERM z twardym rdzeniem pod progiem aluminiowym eliminuje niekorzystne mostki termiczne, co przyczynia się do poprawy efektywności termicznej. Wykorzystanie materiałów takich jak PVC i XPS – polistyren ekstrudowany oraz twardy rdzeń gwarantuje ich całkowitą odporność na wilgoć. Dodatkowo, dzięki współczynnikowi przenikalności cieplnej U= 0,49 – 0,90 W/(m2K), zapewniona zostaje wysoka skuteczność termoizolacyjna. Montaż profili jest prosty i szybki dzięki systemowi zapinania na klik, a przeprowadza się go bezpośrednio na ościeżnicy za pomocą odpowiedniego wkrętu od góry w twardy rdzeń.

 

Nowość sprawdza się również idealne pod ramy okienne. Wyposażone w uszczelki wykonane ze zmiękczonego polichlorku winylu, zapewniają doskonałe uszczelnienie. Ponadto, istnieje możliwość piętrowania profili ECO-TERM w dowolnej konfiguracji. Montaż odbywa się bezpośrednio do wzmocnienia ościeżnicy przez twardy rdzeń przy użyciu odpowiedniego wkrętu. W przypadku profili jednostronnie licujących, zapewniamy możliwość odwodnienia ramy okna dołem oraz miejsce na zewnętrzny parapet. Dodatkowo, istnieje opcja montażu fartucha EPDM. Natomiast w profilach usytuowanych centralnie, oprócz wszystkich korzyści profili jednostronnie licujących, dodatkowo możliwy jest również montaż wewnętrznego parapetu, blatu, kafelków, paneli i innych elementów.

 

ECO-TERM z twardym rdzeniem dedykowany jest także do montażu skrzynek roletowych, gdzie pełni funkcję elementu izolującego. Poprawia właściwości termoizolacyjne i akustyczne układu okno-roleta-mur. Ponadto, ułatwia montaż kaset rolety zaciemniającej lub antywłamaniowej.


Masz pytania? Zadzwoń