ECO-TERM w kolorze szarym

ECO-TERM w kolorze szarym

Profile montażowe ECO-TERM są powszechnie znane i stosowane nie tylko na krajowym rynku. Teraz profil ECO-TERM, który zdobył uznanie zarówno inwestorów, jak i firm montażowych pojawia się w nowej, atrakcyjnej cenowo i jeszcze bardziej ekologicznej szarej odsłonie.

Branża stolarki okiennej jest niezwykle trudnym rynkiem, na którym działa wielu innowacyjnych producentów. Silna konkurencja sprawia, że poszczególne oferty upodabniają się do siebie zarówno w zakresie jakości produktów, jak i cen. W takiej sytuacji każda wartość dodana lub jej brak może decydować o sukcesie sprzedażowym.

Właśnie dlatego NIDA nieustannie udoskonala swoje produkty i poszerza ofertę. Jedną z ostatnich zmian jest poszerzenie serii profili montażowych ECO-TERM o modele dostępne w kolorze szarym. Jest to z jednej strony odpowiedź na oczekiwania klientów, z drugiej strony nowy ECO-TERM odzwierciedla strategię firmy, której jednym z głównych założeń jest stworzenie możliwie najbardziej przyjaznego naturze procesu produkcyjnego.

Dlaczego warto wybrać ECO-TERM?

Bez względu na kolor ECO-TERM, to rozwiązanie gwarantujące najwyższą jakość. Za jego sukcesem stoi wielowarstwowa konstrukcja. Składa się z dwóch zewnętrznych profili z twardego PVC oraz wewnętrznej warstwy, wykonanej z polistyrenu ekstrudowanego o wysokich właściwościach izolacyjnych. Dodatkowo profil posiada podwójną uszczelkę wykonaną ze zmiękczonego polichlorku winylu po obu stronach profilu. Warto wspomnieć, że dzięki posiadaniu własnej linii produkcyjnej NIDA gwarantuje terminowość dostaw, co w połączeniu z doskonałymi parametrami Eco-Termu wpływa na zadowolenie klientów.

W ostatniej edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarskiej (IRBS) profil montażowy ECO-TERM znalazł się wśród wąskiego grona nagrodzonych produktów. Komisja konkursowa wyróżniła rozwiązanie w szczególności za uniwersalny charakter oraz łatwość korzystania. Tym samym jury potwierdziło to o czym mogło się już przekonać dziesiątki ekip monterskich w całej Europie.

Wszechstronne i łatwe zastosowanie

Użytkownicy profili zwracają uwagę na wysoką jakość oraz uniwersalność zastosowań. Obecnie w ofercie NIDA dostępnych jest aż 100 modeli profili ECO-TERM. Dzięki tak szerokiej gamie produktów profile mogą być zastosowane w niemalże wszystkich systemach okiennych oraz większości progów aluminiowych oraz HS.

Uniwersalność, to nie jedyna przewaga profili ECO-TERM. Równie ważny jest łatwy, ale przede wszystkim stabilny montaż. Docenią go zwłaszcza właściciele coraz bardziej popularnych drzwi unoszono-przesuwanych. Te ciężkie konstrukcje potrzebują stabilnego podłoża, które zapewnia profil ECO-TERM.

Jeszcze bardziej ECO

Dla producenta równie ważna co jakość produktów jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne w procesie produkcyjnym. Firma od lat jest postrzegana, jako lider w zakresie recyklingu PVC oraz polityki „zero waste” w zakresie wytwarzania produktów. Kolejną odsłoną tej strategii jest wdrożenie na rynek nowej serii profili ECO-TERM w kolorze szarym.


Masz pytania? Zadzwoń