NOWOŚĆ! ECO-TERM BB-ET – kompleksowe rozwiązanie do progów aluminiowych

NOWOŚĆ! ECO-TERM BB-ET – kompleksowe rozwiązanie do progów aluminiowych

Z radością ogłaszamy zakończenie prac nad naszym najnowszym rozwiązaniem dedykowanym do progów aluminiowych. W celu zapobiegania dziurawieniu tzw. komory mokrej w progach aluminiowych, oddajemy w Państwa ręce innowacyjną blaszkę boczną ECO-TERM BB-ET.

 

Nasze najnowsze rozwiązanie z dziedziny techniki progowej efektywnie eliminuje problem montażu elementów na różnych powierzchniach. Z jednej strony blaszkę BB-ET możemy łatwo zahaczyć o nóżkę w progu aluminiowym. Z drugiej strony w komorze suchej, możemy stabilnie przytwierdzić ją za pomocą wkrętu do aluminium.

 

Blaszka boczna ECO-TERM BB-ET jest kolejnym krokiem w doskonaleniu naszych rozwiązań, który ma wpływ na trwałość progów, stanowiąc ważny element konstrukcji. Dzięki niej unikniemy problemów związanych z wilgocią, gwarantując trwałość i stabilność stolarki na lata.

 

Nowa blaszka boczna BB-ET należy do rodziny ECO-TERM. Są to innowacyjne rozwiązania opracowane przez firmę NIDA, przeznaczone do ciepłego montażu stolarki otworowej. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, mogą być stosowane również w budownictwie pasywnym.

 


Masz pytania? Zadzwoń